18 квітня 2018 року на базі Луганського ОІППО відбувся семінар-тренінг «Формування громадянських компетентностей учасників освітнього процесу» в рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU».

Учасники заходу – педагоги-організатори закладів загальної середньої освіти з різних куточків Луганщини (Новопсковського, Станично-Луганського районів, мм. Лисичанська, Сєвєродонецька). З учасниками тренінгу працювали майстер-тренери компоненту «Вчителі»: Олена Буряк, Ольга Кечик, Надія Лисенко.

Педагоги вивчали ключові сфери, поняття та принципи ОДГ/ОПЛ; підхід до організації освітнього процесу на засадах поваги до прав людини. Під час семінару-тренінгу освітяни підкреслили важливість і необхідність формування нового покоління педагогів відповідно до запитів Нової української школи, окреслили можливості використання навчальних ресурсів проекту DOCCU в освітньому процесі.

На заході панувала доброзичлива та комфортна атмосфера завдяки інтерактивним та рухливим вправам, вправам-криголамам. Коментарі учасників семінару свідчать про готовність освітян до змін в освіті.

Бажаємо педагогам плідної праці!