З 30 травня по 1 червня 2018 року професор кафедри управління освітою Микола Журба взяв участь у роботі третього підсумкового етапу проекту «Інноваційний університет і лідерство. Фаза IIІ: інновації та відносини з оточенням» (Варшава, Краків, Київ), який відбувся на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

На відкритті з вітальними словами до учасників проекту звертались професор Юрій Рашкевич (заступник Міністра освіти і науки), професор Тарас Фініков (президент Міжнародного благодійного фонду досліджень освітньої політики, координатор проекту від України), професор Роберт Сухарський (декан факультету ArtesLiberales Варшавського університету, координатор проекту від Польщі), професор Володимир Бугров (проректор з науково-педагогічної роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченка).

Протягом трьох днів проходив захист більше 40 проектів, які стали логічним результатом насиченої багатомісячної роботи. Представлені проекти окреслили нові та перспективні напрямки співпраці, а також продемонстрували доцільність використання польського досвіду в українському освітньому просторі. 

Наше життя не може бути повноцінним та гармонійним, якщо в ньому немає місця для особистісного розвитку, постійного вдосконалення, набуття нових знань, навичок та формування компетенцій. Представлений проект – це унікальна можливість за відносно короткий проміжок часу отримати безцінний практичний досвід та навчитись вирішувати стандартні проблеми нестандартним способом. Щиро дякуємо професору Тарасу Фінікову та професору Роберту Сухарському за унікальний досвід, нові знання, знайомства та приємну комунікацію.

Проект здійснюється за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства науки і вищої освіти Республіки Польща, Міністерства закордонних справ Республіки Польща, під почесним патронатом Фундації польських ректорів – Інституту суспільства знань. Співорганізаторами виступають: з польського боку – Варшавський університет, Ягелонський університет, Фундація Artes Liberales; з українського боку – Міжнародний благодійний Фонд «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики», Спілка ректорів вищих навчальних закладів України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка.