У період з 11 по 15 червня 2018 року в Луганській області проходила ІІІ підсумкова очна сесія курсів підвищення кваліфікації щодо реалізації завдань нового Державного стандарту початкової освіти для педагогічних працівників початкової школи.

У межах цієї сесії тренери опрацювали з педагогами нові методики та стратегії критичного мислення та інтегрованого навчання, розглянули найактуальнішу тему «Особливості викладання навчальних предметів інтегрованого курсу «Я досліджую світ», ознайомились з новими методиками викладання навчання грамоти, математики, «Я досліджую світ» та методичними системами «Щоденні 5» і «Щоденні 3», дізнались про освітній потенціал гри з LEGO, проаналізували Державний стандарт початкової освіти як основу конструювання навчальної програми, опрацювали формувальне оцінювання та його позитивні і негативні сторони, ознайомились з концепцією інклюзивної освіти, інформацією стосовно особливостей роботи з дітьми з порушеннями психофізичного розвитку в умовах Нової української школи та довели, що кожна дитина має право на якісну освіту.

Під час підсумкової очної сесії учасники презентували свої авторські наробки: ранкові зустрічі, інтегровані уроки, збори для батьків майбутніх першокласників, техніки формувального оцінювання. Високий рівень професіоналізму, якісна підготовка матеріалів, творчі знахідки, несподівані рішення – все це вдало поєднувалось у роботах учителів.

Навчання завершено. Нова українська школа вже готова відчинити свої двері! Сподіваємось, що досвід, отриманий за час тренінгів, допоможе втілити реформи і перетворити кожний заклад освіти на «Школу, привітну до дитини».

Шановні колеги, дякуємо за плідну співпрацю. Від усього серця бажаємо вам натхнення, творчих успіхів та нових професійних досягнень!