26−27 червня 2018 року професор кафедри управління освітою Микола Журба взяв участь у  тренінгу «EQ лідерство» для випускників навчальних програм проекту «Навчальні програми професійного зростання» Агентства США з міжнародного розвитку (м. Київ).

На заході був запропонований авторський підхід, який  базувався  на перетині різних наук: психології, менеджменту, педагогіки та філософії.

Учасники розглянули та детально опрацювали питання емоційного інтелекту як чинника індивідуальної та організаційної успішності, різні моделі розвитку емоційного лідерства, особливості управління власними емоціями та усвідомлення і прогнозування власних моделей поведінки, склали цілісне та структуроване розуміння емоцій як стратегічного ресурсу розвитку людини. Особливо хотілось звернути увагу на запропоновану автором Оленою Бердніковою «емоційну навігацію», яка дає можливість легко орієнтуватись в розробленому атласі емоцій та ухвалювати вірні рішення між першими імпульсами та їх результатами (діями). Запропоновані інструменти є універсальними та можуть бути використані і в навчальному процесі. Захід проходив у дружній та конструктивній атмосфері.