4 вересня 2018 року Луганським ОІППО був проведений обласний інструктивно-методичний семінар для керівників міських (районних) методичних об′єднань учителів географії та економіки «Шкільна географічна освіта у 2018/2019 навчальному році: стан та перспективи».

Головним завданням семінару було окреслення пріоритетних напрямів при вивченні навчальних дисциплін «Географія та економіка» з акцентуванням уваги на важливості формування фахової компетентності вчителів географії шляхом фахових конкурсів та співпраці з Луганським ОІППО та Луганським обласним центром дитячо-юнацького туризму і краєзнавства.

Модератом семінару виступила методист із географії та економіки Луганського ОІППО Ярослава КоваленкоВона наголосила на деяких питаннях щодо викладання географії та економіки у 2018/2019 навчальному році, а саме: особливостях викладання географії по новій навчальній програмі у 10-му класі, навчально-методичному забезпеченні викладання географії та економіки тощо. Важливе питання про умови та особливості проведення фахового конкурсу «Учитель року− 2019» у номінації «Географія» висвітлив заступник директора ЛОІППО з науково-педагогічної роботи Сергій Жерліцин. На завершення Тетяна Сідєльнікова, директор Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства, розповіла про напрями роботи та можливості співпраці вчителів географії з центром.

Учасники поділились враженнями від семінару, висловили свої побажання щодо питань, які потребують розгляду на наступних зустрічах, подякували Луганському обласному інституту післядипломної освіти за проведену роботу.