22 червня 2018 року в Луганській області закінчилась підготовка вчителів іноземних мов, які будуть навчати учнів 1-х класів у 2018/2019 навчальному році. 6 тренерів «учителів-агентів змін», яких підготувала Британська Рада в Україні, провели очні тренінги для 317 учителів англійської мови та 3 учителів німецької мови.

 

У змісті очної частини Програми (24 години) розглядались наступні теми:

  1. Як вчаться діти (2 години);
  2. Уміння 21-го століття (2 години);
  3. Розвиток розумової діяльності молодших школярів (3 години);
  4. Планування уроків по новому з врахуванням очікуваних результатів учіння (3 години);
  5. Особливості навчання граматики у початковій школі (2 години);
  6. Ефективне навчання лексики (2 години);
  7. Вивчення мови через гру (2 години);
  8. Використання пісень та римівок (2 години);
  9. Взаємодія на уроці та роль інструкцій вчителя (3 години);
  10. Підходи до інклюзивного навчання (3 години).

У деяких районах нашої області була незначна кількість учителів англійської мови, які мали взяти участь у тренінгах, тому учасників з цих територій було об’єднано із учителями найближчих районів. Так, у місті Сватовому працювала група вчителів Сватівського і Троїцького районів, у смт. Біловодськ – група вчителів Біловодського та Міловського районів; у місті Старобільську гостинно зустрічали вчителів Старобільського району та колег із Білокуракинського, Марківського та Троїцького районів.

Для вчителів англійської мови, які з поважних причин не змогли взяти участь у тренінгах в червні, була організована та проведена додаткова сесія у серпні, яка проходила у місті Сєвєродонецьку (14 учителів).

Після участі в очних тренінгах учителі англійської мови проходили навчання на платформі nus-english.com.ua та отримали відповідні сертифікати.