У 2018 році  за організаційного сприяння Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України був проведений Х Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій.

Для участі у Фестивалі надійшло 289 робіт із 17 областей України, а також Італії та Південної Кореї за номінаціями: «Інновації у сфері дошкільної освіти»; «Інновації в організації навчально-виховного процесу в загальноосвітньому та позашкільному навчальних закладах»; «Інновації в управлінні закладами освіти»; «Інновації у неперервному розвитку професійної компетентності педагогічного працівника».

Відповідно до рішення журі Фестивалю переможцями визначені 4 учасники від Луганської області, які представили найкращі роботи, що репрезентують результати досліджень сучасного змісту освіти, авторські методики, технології, інноваційні методи та форми роботи, моделі навчального й виховного процесів, управлінської діяльності.

Переможці запрошуються для участі в очному турі Фестивалю, який відбудеться на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників  20–21 вересня 2018 року.

ВІТАЄМО НАШИХ ПЕРЕМОЖЦІВ:

  1. Українська Наталія Володимирівна, учитель-логопед логопедичного пункту Сєвєродонецького відділу освіти;
  2. Косенко Наталія Миколаївна, вихователь-методист дошкільного навчального закладу (ясел-садка) №8 «Світлячок» м. Лисичанська;
  3. Новікова Ірина Володимирівна, вихователь дошкільного навчального закладу (ясел-садка) №8 «Світлячок» м. Лисичанська;
  4. Давидова Олена Василівна, практичний психолог комунального дошкільного навчального закладу (ясел-садка) №3 «Берізка» Білокуракинської селищної ради.