Консорціум з удосконалення менеджмент-освіти в Україні (Consortium for Enhancement of Ukrainian Management Education — CEUME) сформувався завдяки ініціативності українських, польських і американських фахівців, які були залучені до впровадження проекту з удосконалення менеджмент-освіти в Україні, що фінансувався Агентством США з міжнародного розвитку. Консорціум забезпечує проведення навчальних семінарів, літніх інститутів, зарубіжних стажувань викладачів, науковців і адміністраторів, видання методичної літератури тощо.

Уже пройшло майже 2 роки з початку реалізації проекту «Нові підходи до реформування системи адміністрування середньої школи в Україні», який мав на меті як проходження стажування в Парижі (Міністерстві освіти та закладах освіти), так і організація різноманітних тренінгів, семінарів, майстер-класів та круглих столів для учасників проекту.

У межах проекту з 2 по 5 вересня  2018 року професор кафедри управління освітою Микола Журба взяв участь у тренінгах «Як стати впливовим та впевненим доповідачем» та «Візуальний сторітелінг» для випускників навчальних програм проекту «Навчальні програми професійного зростання» Агентства США з міжнародного розвитку (м. Київ).

Як стати впливовим та впевненим доповідачем? Як реагувати на маніпуляції окремих слухачів? Як можна впливати на аудиторію? Як проводити заняття та відповідати на провокаційні питання? Що таке візуальний сторітелінг і чому він необхідний в освітньому процесі? Це були основні теми чотириденного навчання. Запропоновані на тренінгу інструменти є універсальними та можуть бути використані в освіти. Захід відбувся в дружній та конструктивній атмосфері.