28 вересня 2018 року в місті Києві делегація представників дошкільної освіти Луганської області взяла участь у святкуванні Всеукраїнського дня дошкілля. Луганський ОІППО представляла методист кафедри педагогіки та психології Наталія Чумак.

Захід організований і проведений Національним педагогічним університетом імені М. П. Драгоманова та Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація працівників дошкільної освіти» під керівництвом Міністерства освіти і науки України, з метою популяризації дошкільної освіти, підвищення престижності професії й обміну досвідом роботи.

Освітяни оглянули репрезентацію літератури та виставку-ярмарок новинок програмно-методичної літератури, фахових, періодичних видань для педагогів і дітей; виставку дипломних робіт і наукових досліджень студентів спеціальності «Дошкільна освіта».

Протягом години для педагогів були проведені шість майстер-класів з актуальних питань. На секціях усі охочі отримали цікаву інформацію й рекомендації щодо окреслених питань.

Святкова частина заходу додала позитиву та почуття гордості за педагогів дошкільної освіти Луганщини, які були нагороджені грамотами Міністерства освіти і науки України за сумлінну працю й перемоги в усеукраїнських конкурсах. Ми вітаємо Олену Варенко, завідувача комунального дошкільного навчального закладу (ясел-садка) комбінованого типу № 30 «Ладусі» Сєвєродонецької міської ради; Ганну Кожину, директора комунального закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 3 «Журавка» Сватівської міської ради; Ольгу Новосьолову, вихователя комунального закладу «Лисичанський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 3 «Дюймовочка» м. Лисичанська (конкурс «Майстер-клас у системі освітньої роботи з дошкільниками»); Тетяну Розсильну, вихователя-методиста комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Дзвіночок» Новопсковської селищної ради» (Всеукраїнський огляд-конкурс на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти у 2018 році). Бажаємо подальших звершень!