03 листопада 2018 року завершилась ІІ очна сесія для вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році відповідно до Концепції «Нова українська школа».

Планування тематичних тижнів, інтегрований і діяльнісний підходи в навчанні, особливості викладання навчальних предметів в інтегрованому курсі «Я досліджую світ», стратегії розвитку критичного мислення, техніки формувального оцінювання, організація ефективного й безпечного освітнього середовища, методика використання конструктора LEGO в освітньому процесі – головні питання, які розглянули педагоги разом з регіональними тренерами.

Під час тренінгових вправ була побудована система роботи щодо використання інтерактивних методів і технологій для формування компетентностей учнів. Учасники детально розглянули кожен з методів діяльнісного навчання для їх подальшої, покрокової реалізації з обов’язковим прогнозуванням результатів.

Команда тренерів надала допомогу педагогам задля кращого розуміння принципів педагогіки партнерства, подолання внутрішніх сумнівів та бар’єрів. На їхню думку, учителі Луганщини впевнено крокують до змін і реформування освіти.