02 листопада 2018 року відбулася перша зустріч триденного тренінгу з національно-патріотичного виховання «Я люблю Україну» для класних керівників, педагогів-організаторів, заступників директорів з виховної роботи закладів освіти.

Тренінг проводиться з метою розвитку професійної компетентності педагогів щодо організації та здійснення національно-патріотичного виховання дітей і учнівської молоді в умовах суспільно-політичних викликів у закладах освіти Кремінського району.

З учасниками заходу протягом першого дня працювала сертифікований тренер, методист кафедри управління освітою Луганського ОІППО Світлана Лазарєва.

Під час інтерактивної лекції «Патріотизм як суспільна та особистісна цінність» педагогічні працівники розглянули проблему патріотизму в сучасному осмисленні, визначили поняття «патріотизм» та його складових, зосередили увагу на життєвих цінностях особистості взагалі й на особистих цінностях зокрема.

Працюючи в групах, учасники розглянули «Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016–2020 роки». Переглядаючи документ, педагоги визначили:

- які проблеми актуалізувались у зв'язку з браком уваги до питань національно-патріотичного виховання на державному рівні?

- у чому полягає змістовне наповнення національно-патріотичного виховання?

- за якими напрямами  пропонується здійснювати завдання Стратегії?

- що потрібно зробити для ефективної реалізації Стратегії?

Підсумки тренінгу підбили за допомогою вправи «Два кольори», яка визначила нові методичні надбання педагогів та їх настрій протягом зустрічі.

Час сплинув непомітно, зустріч пройшла в жвавій та доброзичливій атмосфері.