28 лютого 2019 року на базі Попаснянської багатопрофільної гімназії № 25 був проведений обласний науково-практичний семінар на тему «Розвиток пізнавального інтересу молодших школярів на принципах життєвої компетенції шляхом інтеграції», у якому взяли участь методисти районних методичних кабінетів, учителі пілотних шкіл Луганщини та вчителі перших класів району і області.

Учасників семінару привітали: Карина Кошелева, заступник голови Попаснянської РДА, Валентина Шулік, заступник начальника відділу освіти Попаснянського РВО, Олена Лагутіна, директор методичного центру, Анатолій Гупал, директор Попаснянського БГ № 25, Наталія Стрельцова, методист кафедри педагогіки та психології ЛОІППО, Наталія Ларіонова, доцент кафедри педагогіки та психології ЛОППО, кандидат педагогічних наук. Вони висловили свою підтримку щодо впровадження нових освітніх методик та сучасних педагогічних практик відповідно до Концепції НУШ.

У межах заходу учасники відвідували позначенні на мапі квесту студії, за роботу в яких вони отримували свитки для виконання спільного останнього завдання. Під час роботи заступник директора з НВР Тетяна Петренко ознайомила присутніх з методами і технологіями, які використовують у своїй роботі вчителі пілотних класів з розвитку пізнавальної активності молодших школярів.

Гості відвідали уроки з англійської мови, на яких учителі Катерина Безрук і Тетяна Власова продемонстрували як за допомогою розвивальних ігор активізується пізнавальна діяльність учнів. Своїм досвідом поділились також учителі пілотних класів Тетяна Логінова та Галина Ковальова, які провели уроки інтегрованого курсу «Я досліджую світ». Наприкінці заходу, учасники завітали до арт-студіїї, де діти розповідали про свої художні смаки і вчили дорослих виготовляти поробки.

Підсумок семінару був проведений у формі круглого столу, під час якого учасники виконали останнє завдання, успішно завершили квест, поділились враженнями, обмінялись думками від побаченого та почутого. Запрошені гості відзначили плідну роботу колективу Попаснянської багатопрофільної гімназії № 25, та оцінили доцільність і практичність методичного заходу. Дякуємо всім за співпрацю!