04–05 березня 2019 року на базі Луганського ОІППО відбувся тренінг з підготовки регіональних тренерів до впровадження Концепції «Нова українська школа» в освітніх закладах області. Захід проводили заступник директора Луганського ОІППО, кандидат педагогічних наук, доцент Ольга Касьянова та регіональний тренер Марина Банник.

До команди тренерів Нової української школи долучились 24 творчі педагоги області. Під час навчання учасники ознайомились з особливостями організації освітнього середовища в 1 класі, поглибили свої знання з теми «Педагогіка партнерства». Корисною для майбутніх тренерів стала робота з організації навчання дорослих, розкриття механізмів активізації професійного розвитку педагогів під керівництвом Ольги Касьянової.

Усіх присутніх на тренінгу об’єднало розуміння необхідності змін на краще. Попереду їх чекає серйозна робота щодо організації навчання вчителів: проведення очних сесій та міжсесійний період.

За словами учасників заходу, усі очікування, висловлені ними на початку роботи, виправдалися: вони здобули нові знання, цінний досвід і позитивні емоції.