Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО на 2019 рік  07 травня розпочав роботу проект професійного розвитку  «Розвиток професійної компетентності вчителів географії через використання ІКТ» для вчителів географії.

З учасниками проекту працювали Наталія Удовенко та Ярослава Коваленкометодисти кафедри природничо-математичних дисциплін та методики їх викладання Луганського ОІППО. У роботі проекту професійного розвитку брали участь представники закладів освіти міст Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного, Сватівського, Новоайдарського, Біловодського, Попаснянського та Міловського, Троїцького районів та Чмирівська ОТГ.

Мета проекту професійного розвитку: розвиток ІКТ та геоінформаційних компетентностей вчителів географії, оволодіння основними навичками користування мультимедійною дошкою, ЕЗНП з географії, а також практика роботи із геоінформаційними технологіями.

У першому модулі «Можливості інтерактивної мультимедійної дошки при викладанні шкільного курсу «Географія» учасники проекту ознайомились з основами роботи мультимедійної дошки та освітніми інтернет-сервісами, їх використанням у освітньому процесі з географії.