Відповідно до плану роботи Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 14 травня 2019 року відбувся обласний науково-практичний семінар «Нормативно-правове забезпечення формування та обліку бібліотечних фондів» для керівників методичних об’єднань та бібліотекарів закладів загальної середньої освіти Луганської області.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 26.06.2017 № 929 «Про впровадження Універсальної десяткової класифікації в практику роботи бібліотек» необхідно забезпечити перехід на систематизацію документів за Універсальною десятковою класифікацією в бібліотеках закладів освіти.

Про поетапне впровадження, структуру та властивості Універсальної десяткової класифікації розповіла Катерина Сидорова, фахівець з УДК, завідувач відділу організації бібліотечних фондів Луганської обласної універсальної наукової бібліотеки. Вона ознайомила колег з основною таблицею УДК, акцентувала увагу на методиці складання індексів, посиланнях на онлайн-джерела тощо.

У заключній частині семінару відбулось жваве обговорення питань застосування УДК для систематизації документів та організації фондів бібліотек закладів освіти, методики переведення наявних фондів із системи ББК на УДК.