У межах співпраці Луганського ОІППО з представниками The Lego Foundation  21 травня 2019 року відбувся тренінг для тренерів НУШ регіонального рівня.

Разом з тренером проекту «Сприяння освіті» Ганною Шваровою (м. Харків) учасники заходу розглянули шляхи діяльнісного та ігрового навчання, що автоматично призводить до отримання учнями нових ідей, підвищення креативності та творчого розвитку.

Виконуючі інтерактивні вправи за допомогою конструктору Lego, тренери-педагоги  розширили навички використання методики компетентнісного навчання «Шість цеглинок» та у котрий раз переконались у тому, що гра – найкращий інструмент підготовки дітей до викликів майбутнього та підготовки педагогів, які розуміють як навчати та розвивати сучасних учнів.

Учасники тренінгу були залучені до спільноти Play Teachers, яка створена задля швидкого обміну інформацією та досвідом.

Протягом червня–жовтня відповідно до регіонального плану-графіка кожен з Play тренерів (8 осіб) зустрінеться з учителями початкової школи на 6-годинному поглибленому тренінгу «Ігрові та діяльнісні методи у початковій школі».

Учасники тренінгу висловили подяку організаторам за змістовну, плідну співпрацю, яка сприяє системним змінам в освіті регіону.