У Луганській області завершилось навчання вчителів початкових класів, які у 2020/2021 н. р. навчатимуть учнів 1-х класів відповідно до Концепції «Нова українська школа», та навчання вчителів за вибірковою частиною Регіональної програми (30 год), які впроваджуватимуть Державний стандарт початкової освіти у 2019/2020 н. р.

На тренінгах педагоги ознайомились з метою освітніх галузей Державного стандарту початкової освіти, змістом Типових освітніх програм, особливостями організації ефективного й безпечного освітнього середовища, основними шляхами співпраці з батьками, переглянули відеоролики та репрезентації з досвіду роботи пілотних шкіл області.

Учителі із задоволенням працювали в групах і командах,  планували тематичні тижні, створювали макети класних кімнат, лепбуки, обговорювали проблемні питання.

Завдяки взаємодії тренерів-педагогів та вчителів початкової школи навчання пройшло продуктивно. Учасники зійшлися на думці, що найголовніше завдання вчителя – створити комфортні умови, за яких дитина прагне здобувати знання.

Бажаємо всім учасникам освітнього процесу подальших творчих успіхів на шляху перебудови сучасної української школи!

Більше фото за посиланням…