Увага, шановні колеги! 

Луганський ОІППО проводить анкетування «Якість навчальних занять (тренінгів) щодо підготовки педагогічних працівників до роботи в умовах Нової української школи» для покращення якості навчальних занять (тренінгів), проведених тренерами та тренерами-педагогами у продовж 3-х очних сесій, з метою підготовки Вас до роботи в умовах Нової української школи. Будемо вдячні Вам за співпрацю та подання ідей щодо удосконалення змісту, форм та методів навчальних занять (тренінгів), організацію проведення очних сесій та планування роботи.

Щоб пройти анкетування потрібно перейти за наступними посиланнями:

Прохання максимально повно відповідати на запропоновані запитання анкети, обираючи найважливіші на Ваш погляд відповіді.

Державна наукова установа  «Інститут модернізації змісту освіти» планує проведення серед вчителів, науково-педагогічних працівників, представників адміністрації закладів освіти опитування на тему: «Реформування освіти зсередини: точка зору  представників освітянського середовища». Дослідження проводитиметься у травні-червні 2018 року  та  в червні 2019 року на умовах повної анонімності. 

Респонденти зможуть індивідуально заповнити онлайн-анкету до 30 червня  2018 року у будь який зручний для них час, відзначаючи відповідним чином  вибраний ними варіант відповіді. Детальніше...

Мiнiстерство освiти i науки України повiдомляє актуальну iнформацiю щодо онлайн-курсу для вчителiв початкової школи, який є складовою пiдвищення квалiфiкації вчителiв початкових класiв, що впроваджуватимуть новий Державний стандарт початкової освiти з вересня 2018 року.

Видавництво «Ранок» повідомляє, що разом із профільними фахівцями вони організовують 18 травня з 14:00 до 20:00 онлайн-марафон «Нова українська
школа: 30 важливих питань» на платформі http://inschool.ranok.com.ua/.

Лист Вид-ва «Ранок» № 381/18 від 16 травня 2018 року

Запрошуємо Вас та всіх бажаючих педагогів і батьків до участі!