Лабораторія психології масової комунікації та медіаосвіти Інституту соціальної та політичної психології НАПН України  запрошує учнів та вчителів експериментальних навчальних закладів долучитись до спільного майданчику Інтернет-конференції на Фейсбуці.

Ця група присвячена інноваційній інтернет-конференції «Розвиток медіапсихології та медіаосвіти в Україні», яка відбудеться з 4 вересня по 10 листопада 2017 року. Крім того, платформа буде використовуватись для онлайн дискусій та спілкування з відомими українськими особистостями сучасності (режисерами, продюсерами, аніматорами тощо), для обміну статтями та інформацією, присвяченою медіапсихології та медіосвіті.

Дати онлайн зустрічей будуть анонсуватись окремо (цього тижня відбудеться два онлайн знайомства з відомими українськими режисерами, орієнтовно 7–9 вересня).

Усі подробиці можна дізнатись на сайті Лабораторії психології масової комунікації та медіаосвіти Інституту соціальної та політичної психології НАПН України (м. Київ) за адресою http://mediaosvita.org.ua/uk/.