Шановні колеги!

У квітні 2019 року Ви маєте чудову нагоду взяти участь у конкурсі та стати тренерами Міжнародного литовсько-українського проекту «Заохочення освітніх ініціатив у Hовій українській школі: НА ШЛЯХУ ДО ЗМІН – 2019». Мета проекту – сприяти здійсненню запланованих реформ освіти в закладах загальної середньої освіти Луганської та Донецької областей, цілеспрямовано розвиваючи здібності вчителів щодо формування соціальних і зміцнення ключових компетенцій учнів.

Проект дає можливість освітянам підвищити кваліфікацію, розширити знання, набути нового досвіду навчання, поділитись своїми поглядами та ідеями, досвідом роботи, розробленими або запланованими проектами в регіоні з міжнародними тренерами.

Навчання тренерів відбудеться в Литві з 10 по 14 червня 2019 року за рахунок литовських стейкхолдерів. З Луганської області будуть відібрані 10 тренерів.

Відбір учасників здійснюватиметься на підставі відкритого конкурсу відповідно до умов Положення про конкурс, у якому можуть узяти участь усі охочі.

Для участі в конкурсі потрібно представити заповнений комплект документів:

Звертаємо увагу, що всі документи мають бути заповнені в електронному форматі, після чого їх слід надіслати на e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 10 квітня 2019 року. Для інтерв’ювання відібрані учасники будуть проінформовані до 12 квітня 2019 року. Інтерв’ю з відібраними кандидатами буде проходити 15–18 квітня 2019 року. Детальніше...