22 серпня
з 10.00 до 17.00
9 спікерів з усієї України обговорюватимуть реформування шкільної освіти
та зміни в навчальних Програмах.

Обирайте тему, що Вас зацікавила, та станьте учасником інтернет-марафону!
Дізнатись більше>>>

У Міжнародній зеленій школі в Карпатах у рамках XV сесії (24 липня – 6 серпня) розпочалась нова програма Фонду «Відкрита політика» GREEN STREAM для вчителів сільських шкіл та освітян зі Сходу України.

У рамках цієї програми 25–28 липня 2017 року відбувся тренінг для вчителів сільських шкіл Полтавської, Івано-Франківської областей, а також педагогів з Краматорська, Житомира та Києва на тему «GREEN STREAM: формування в місцевих громадах команд для впровадження дистанційної освіти та робототехніки в школах» у зеленому просторі українських Карпат.

Протягом тренінгу в зеленому просторі Карпат пройшли майстер-класи «Етномайстерня», «Виготовлення сирних коників». Жива музика, гуцульські танці згуртували велику родину освітян з Луганщини, Івано-Франківська, Донеччини, Полтавщини, Києва та Житомира. Останній карпатський вечір учасники зустріли в поетичній вітальні, до якої гостинно запросив Кирило Линдюк, колишній директор Ставницькой школи.

17–20 липня 2017 року на базі Луганського ОІППО відбувся тренінг для вчителів пілотних шкіл з питань упровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти.

Тренінг провели методист кафедри педагогіки та психології Наталія Стрельцова та доцент кафедри педагогіки та психології ЛОІППО, кандидат педагогічних наук Наталія Ларіонова. Організаційно-методичне забезпечення роботи тренінгу здійснював Усеукраїнський фонд «Крок за кроком».