Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО 16 жовтня 2018 року був проведений науково-практичний семінар «Урок біології з підприємницьким тлом» для керівників методичних об’єднань учителів біології. Під час заходу педагоги мали змогу ознайомитись із практичним досвідом роботи найкращих учителів біології Луганщини (загалом узяли участь 18 педагогів).

16 жовтня 2018 року в інформаційному агентстві УКРІНФОРМ відбулась прес-конференція на тему «Освіту – кожному! Інноваційний проект для місцевих громад Донецької та Луганської областей». Організатором заходу виступила ГО «Фонд «Відкрита політика» за підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні.

У заході взяли участь 4 спікери, які порушували нагальні питання на прес-конференції: Марюс Януконіс, Посол Литовської Республіки в Україні; Роман Греба, заступник міністра освіти і науки України; Ірина Жданова, виконавчий директор ГО «Фонд «Відкрита політика», засновниця Міжнародної зеленої школи ім. Клима Чурюмова, та Ірина Цимбал, директор Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та методики їх викладання Луганського ОІППО Юлія Данільєва взяла участь у Міжнародному семінарі «Політика та практика викладання державної мови та мов національних меншин».

Захід був організований у межах спільної програми Ради Європи та Європейського Союзу, проекту «Зміцнення підтримки національних меншин в Україні» разом з Міністерством освіти і науки України та Міністерством культури України.

10 жовтня 2018 року в приміщенні середньої загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 309 м. Києва відбувся тренінг з упровадження ігрових діяльнісних методів навчання «Інноваційні механізми створення ігрового простору дитини», який провів Брент Хатчесон, ­директор освітніх технологій LEGO Education (Південно-Африканська Республіка), разом з координатором благодійного фонду LEGO Foundation в Україні Оксаною Ромою. Захід був організований для регіональних координаторів НУШ та LEGO. Луганський ОІППО представляла методист кафедри педагогіки та психології Яна Чернишова.

Відповідно до плану роботи Департаменту освіти і науки Луганської ОДА та Луганського ОІППО 11 жовтня 2018 року було проведене моніторингове дослідження «Якість навчальних досягнень учнів Луганської області з літературного читання серед учнів 6 класів».

Завдання для моніторингового дослідження складались на основі навчального матеріалу відповідно до програми з української мови. У діагностуванні взяли участь понад 300 учнів із 16 закладів загальної середньої освіти регіону.

Висловлюємо подяку керівникам та педагогічним працівникам закладів освіти за плідну співпрацю!