Cемінар «Використання інноваційних методів і прийомів роботи з молодшими школярами» для педагогів Попаснянського району Луганщини, який відбувся 21 листопада 2017 року, став завершальним етапом проекту професійного розвитку «Розвиток професійної компетентності вчителів початкових класів в умовах реформування початкової школи».

Роботу семінару розпочала Наталія Ларіонова, доцент кафедри педагогіки та психології Луганського ОІППО, кандидат педагогічних наук, яка познайомила присутніх з дидактико-методичними вимогами до сучасного уроку, особливостями проектування й проведення бінарних та інтегрованих уроків у початковій школі.

17 листопада 2017 року на базі Луганського ОІППО відбувся регіональний науково-методичний семінар «Формування комунікативних ініціатив у старших дошкільників засобами театралізованої діяльності в закладах дошкільної освіти» для завідувачів і вихователів ДНЗ, які є експериментальними майданчиками Інституту проблем виховання НАПН України за темою «Формування соціально-комунікативних умінь у старших дошкільників у процесі театралізованої діяльності в ДНЗ».

15 листопада 2017 року в Луганському ОІППО завершився другий модуль «Творчість під час пошуку рішень і впровадження» курсу «Коучинг як інноваційний інструмент педагога ХХІ століття» за програмою Міжнародного Еріксонівського Університету Коучингу.

Під час навчання слухачі розробили власну стратегію творчості для успішної реалізації планів; навчились якісному та ефективному плануванню за методикою Д. Ейзенхауера; опрацювали інструменти, які допомагають у реалізації планів, керуванні часом, розподілі пріоритетів і прийнятті рішень.

Обласний науково-практичний семінар «Розвиток обдарованості учнів на основі використання дослідницьких технологій навчання» для керівників методичних об’єднань учителів біології відбувся 2 листопада 2017 року в м. Сєвєродонецьку на базі Луганського ОІППО.

Методист з біології кафедри природничо-наукових дисциплін та методики їх викладання Луганського ОІППО Надія Лисенко привітала учасників семінару та зупинилась на сутності й аспектах упровадження діяльнісного підходу до навчання.

1 листопада 2017 року відбувся науково-практичний семінар «Використання тренінгових технологій у професійному зростанні педпрацівників психологічної служби» (активне соціально-психологічне навчання) в рамках проекту професійного розвитку для практичних психологів «Інноваційні технології в професійній діяльності фахівців психологічної служби».