Відповідно до планів роботи Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти УМО НАПН України та Луганського інституту післядипломної педагогічної освіти на поточний рік 11 квітня 2018 року відбувся Всеукраїнський навчально-методичний семінар «Технологія управління виховною діяльністю в закладі позашкільної освіти» для керівників закладів позашкільної освіти, методистів, викладачів ППО, педагогічних працівників закладів освіти в рамках проекту професійного розвитку «Толока позашкільників». Весняна толока  працювала  на базі освітніх закладів міста Сєвєродонецька, тому на правах господині завідувач Сєвєродонецьким методичним центром Лілія Князєва привітала гостей та учасників навчально-методичного семінару та запросила до слова Василя М’якохода, начальника відділу позашкільної освіти, виховання та інтернатних закладів, який проаналізував стан позашкільних закладів Луганської області на даному етапі.

Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО 17 квітня 2018 року на базі КЗ «ЛНВК ЗОШ І–ІІІ ст. № 3 – ДНЗ «Барвінок» (м. Лисичанськ) відбувся обласний практичний семінар «Партнерська взаємодія в рамках наступності дошкільної та початкової ланки освіти» для методистів методичних кабінетів (центрів) з дошкільної та початкової освіти.

 

З 9 по 13 квітня 2018 року відбувся візит 10 учнів загальноосвітніх навчальних закладів Луганської області – учасників міжнародного українсько-литовського проекту «Допомога у сфері освіти регіонам Східної України, постраждалим від конфлікту: «На шляху до змін» («Support for the Education in the Post-conflict Areas in Eastern Ukraine: In the way of Changes») до Литви.

Інститут педагогіки Національної академії педагогічних наук України Український освітянський видавничий центр «Оріон» запрошують учителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році, а також усіх зацікавлених освітян і батьків узяти участь у науково-практичному вебінарі «Навчально-методичнезабезпечення учнів 1-го класу Нової української школи». 

Видавнича група «Основа» повідомляє, що з 1 квітня розпочалася кампанія з передплати педагогічної преси на ІІ півріччя 2018 року. Саме зараз, за умови оформлення передплати за допомогою скретч-карток, надається знижка 20 %. А за умови передплати Комплекту журналів — знижку в 21 % уже закладено в ціну Комплекту.

Ознайомитись детальніше з інформацією щодо передплати можна за посиланням...

За додатковою інформацією та роз’ясненнями звертайтеся до Регіонального представника ВГ «Основа» в Луганській області — Зецер Світлани Юріївни (моб. тел. 050-140-68-80, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).