Навчання в межах українсько-німецького проєкту «Prevent»

01 червня 2022 року стартував перший етап «Helping to Cope» українсько-німецького проєкту «Prevent»  («Запобігання»). Координують та реалізують проєкт від України Український науково-методичний центр практичної психології і соціальної роботи НАПН України, від Німеччини – Берлінський університет психології.

Курс містить базові знання про кризу й травму, що спричиняють психологічні труднощі. Під час навчання учасники дізнаються про принципи посткатастрофічної психосоціальної допомоги. Група досліджуватиме особливі обставини в Україні та обговорюватиме, як можна задовольнити потреби України шляхом подальших тренінгів.

Луганську область на проєкті представляє Віта Байдик, завідувач кафедри управління освітою Луганського ОІППО, канд. психол. наук. Навчання в досвідчених експертів допоможе нам після війни забезпечувати професійне зростання та набуття і вдосконалення професійних компетентностей фахівців психологічної служби.