Курс з поглибленого вивчення української літератури (20 червня – 04 липня 2023 року)

Національний центр «Мала академія наук України» з 20 червня по 04 липня 2023 року проведе курс з поглибленого вивчення української літератури «Український літературний модерн кінця ХІХ – початку ХХ ст.» в межах Усеукраїнської літньої наукової школи з літературознавства.

Метою курсу є розширення знань учнів старших класів про загальну логіку розвитку літературного процесу, його складність, оригінальність. До участі запрошуються учні 10–11 класів закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти Луганської області. Формат навчання – дистанційний (Zoom, Google Classroom).

Для участі в курсі необхідно до 15 червня 2023 року зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/WYU46KxkW4C8zMDU6

Після реєстрації учаснику автоматично буде надано посилання для доєднання до classroom курсу.

Програмою курсу передбачено лекційні заняття, самостійну роботу, консультації тощо. Учасники, які пройшли курс навчання та успішно виконали 70 % усіх завдань, отримають сертифікати. Навчання безкоштовне.

Докладніше...