Оголошено Міжнародний фестиваль шістдесятництва та дисидентського руху

З 05 по 15 грудня 2022 року проводитиметься Міжнародний фестиваль шістдесятництва та дисидентського руху (International Festival of the Sixties and the Dissident Movement).

Мета фестивалю: популяризація знань про науковців, письменників, режисерів, акторів, художників, дизайнерів, композиторів, які сформували рух опору радянській системі засобами культури.

Цільова аудиторія: діти 12–16 років, учні закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти Луганської області. Участь передбачає відвідування всіх заходів програми фестивалю.

Формат проведення: онлайн на платформі Zoom, основна локація – м. Київ.

Для участі у фестивалі необхідно до 01 грудня 2022 року заповнити реєстраційну анкету за посиланням https://forms.gle/gmNA13rbvDNXnayk7  та надіслати скриншот реєстраційної форми на електронну адресу Луганської обласної малої академії наук учнівської молоді Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Зареєстрованим учасникам 02 грудня 2022 р. надійде запрошення до участі у фестивалі на електронні адреси, указані в реєстраційній анкеті.

Докладніше...