Оголошено відбір учасників III Всеукраїнського конкурсу шкільних космічних експериментів

Національний центр «Мала академія наук України» оголошує про початок відбору закладів загальної середньої освіти для участі в III Всеукраїнському конкурсі шкільних космічних експериментів SSEP (Student Spaceflight Experiments Program).

Особливість конкурсу полягає в участі закладів загальної середньої освіти (шкіл, ліцеїв, гімназій) і залученні до конкурсу учнів 9–11 класів. Організація та проведення конкурсу на рівні закладу освіти відбувається на основі методичних рекомендацій, розроблених американськими педагогами та вченими, як інструменту рівного доступу до SТЕАМ-освіти.

Усеукраїнський конкурс SSEP надає змогу імплементувати нові інструменти SТЕАМ-освіти (конкурс передбачає як науковий, так і мистецький складник) у вітчизняний освітній процес, а також (у разі успішного проходження всіх етапів конкурсу) шанс виконати експеримент на МКС в умовах мікрогравітації.

Докладніше...