Оголошено Всеукраїнську учнівську інтернет-олімпіаду з астрономії

На базі Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка проводитиметься Всеукраїнська учнівська інтернет-олімпіада з астрономії 2022/2023.

Олімпіада відбуватиметься у два етапи.

I-й етап складатиметься з двох турів.

I-й тур — заочний (у формі тесту) відбудеться 15 листопада 2022 р. о 19:00. Для участі в турі запрошуються учні молодшої (8–9 кл.) та старшої (10–11 кл.) груп.
Завдання для кожної з груп (молодшої або старшої) будуть доступні у вказану дату та час у Google-формі за одним з посилань:

Відповіді на тести та прохідні бали до II туру I етапу з’являться згодом на відповідній сторінці сайту олімпіади за посиланням https://astrointernolymp.lnu.edu.ua/tasks-i/

Учасників, які успішно пройдуть I тур I етапу, 28 листопада 2022 р. о 18:30 буде запрошено на пробне підключення для участі в ІІ турі І етапу, за посиланням, яке ви отримаєте на пошту, зазначену при реєстрації.

II-й тур відбуватиметься онлайн 29 листопада 2022 р., початок о 18:00.

II (фінальний) етап планується провести орієнтовно в проміжку між 15 та 21 грудня 2022 року в очній формі.

Докладніше...