Оголошено Всеукраїнський учнівський літературно-мистецький конкурс «Стежками Каменяра»

У 2017 році Міжнародний фонд Івана Франка спільно з Міністерством освіти і науки України та Львівським товариством у м. Києві заснували Всеукраїнський учнівський літературно-мистецький конкурс «Стежками Каменяра».

Метою конкурсу є посилення творчої мотивації у вивченні учнями закладів загальної середньої освіти творчості Івана Франка через створення літературно-мистецьких творів у різних жанрах. Конкурс проводиться дистанційно.

З 15 листопада 2022 року планується розпочати прийом робіт на цьогорічний конкурс. Переможці та дипломанти визначатимуться в трьох вікових категоріях:

• учні віком 6–9 років;
  • учні віком 10–13 років;
  • учні віком 14–16 років.

Конкурс відбудеться в трьох номінаціях: «Проза», «Поезія» та «Краща ілюстрація до творів І. Франка».
Участь у конкурсі є добровільною. З умовами конкурсу можна ознайомитися на сайті www.frankovi.com.ua.

Ознайомитись із положенням конкурсу...