Освітян запрошують долучитися до роботи ІІІ Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «Обдаровані діти – скарб нації»

18–21 серпня 2022 року Інститут обдарованої дитини НАПН України спільно з НЦ «Мала академія наук України» проводить ІІІ Міжнародну науково-практичну онлайн-конференцію «Обдаровані діти – скарб нації».

Мета конференції: визначення наукових основ і практичних способів розв’язання проблем виявлення, діагностики, розвитку, підтримки та супроводу обдарованої особистості в освітньому середовищі та соціумі; обмін досвідом щодо практичної роботи з обдарованими дітьми та молоддю.

Напрями роботи конференції:
 сучасні тенденції дослідження обдарованості;
 інновації в освіті як інструмент євроінтеграції України;
 діагностика та моніторинг розвитку обдарованості в освітньому процесі;
 педагогічний супровід самореалізації обдарованих учнів в умовах воєнного стану;
 соціально-психологічна підтримка та розвиток потенціалу обдарованої особистості в системі освіти;
 наукова освіта: теорія та практика;
 реалізація STEM / STEAM-підходу в освіті обдарованих дітей і молоді.

До участі запрошуються: науковці Національної академії педагогічних наук України; викладачі ЗВО; представники департаментів та управлінь освіти, інститутів післядипломної освіти; адміністрація закладів освіти, учителі, класні керівники, психологи, соціальні педагоги; аспіранти й магістранти; усі зацікавлені тематикою конференції.

Для участі в роботі конференції необхідно до 15 серпня 2022 року заповнити реєстраційну форму учасника заходу за посиланням https://forms.gle/75N3gs2dDi368e7g9

Докладніше...