Усеукраїнська школа з філософії Малої академії наук України

Національний центр «Мала академія наук України» з 11 до 22 вересня 2023 року  проведе Всеукраїнську школу з філософії Малої академії наук України «Ментальність вільних: Богдан Гаврилишин. Філософія персональної відповідальності та особистої ефективності» .

Мета школи: висвітлити феномен українця зі світовим ім’ям Богдана Гаврилишина, його внесок у справу державної розбудови та репрезентації України на міжнародній арені; з’ясувати поняття персональної відповідальності й особистої ефективності, ментальних якостей проактивного громадянина в процесі творення демократичного суспільства; обговорити практики саморозвитку, потренувати м’які навички, уміння філософського запитування, міркування, дискусії, рефлексії.

Цільова аудиторія: здобувачі освіти віком 14–17 років закладів загальної середньої та позашкільної освіти Луганської області.

Формат проведення: онлайн на платформі «Zoom».

Для участі в школі необхідно до 07 вересня 2023 р. заповнити реєстраційну анкету учасника за посиланням: https://forms.gle/LqaGXoF7RuBqCx4b7

Докладніше...

Ілюстрація: сторінка Національного центру «Мала академія наук України» у фейсбуці