Закон України «Про освіту» від 05.09.2017 № 2145-VIII
Усеукраїнська науково-практична конференція «Психологічне забезпечення освітнього процесу в умовах Нової української школи»
23-25 жовтня 2018 року відбулась головна подія освітньої галузі - X Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Восьма міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu»

Логінова Тетяна Дмитріївна

07.07.1993 р.н.

учитель початкових класів Попаснянської багатопрофільної гімназії № 25 Попаснянської районної ради Луганської області

Стаж роботи – 5 років

У 2012 році закінчила Лисичанський педагогічний коледж за спеціальністю «Вчитель початкових класів та педагог організатор»

У 2014 році закінчила Луганський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Українська філологія»

Педагогічне кредо:
«Учень – це не посудина, яку потрібно заповнити, учень – факел, який треба запалити»

Науково-методична тема, над якою працює вчитель:

«Забезпечення умов для інтелектуального, соціального, морального розвитку молодших школярів шляхом використання інтерактивних методів навчання»

Педагогічне портфоліо: