Закон України «Про освіту» від 05.09.2017 № 2145-VIII
Підсумкова очна сесія для педагогічних працівників початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2018-2019 навчальному році
15-17 березня 2018 року відбулась головна подія освітньої галузі України – Дев'ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти»

Директор школи: Королько Тетяна Іванівна

Закінчила Ворошиловградський державний педагогічний інститут імені Т. Г. Шевченка за спеціальністю «Українська мова та література»

Вчитель вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання «Старший учитель», педагогічний стаж – 39 років.

Керівник з високим рівнем професіоналізму та почуттям обов'язку. Прагне і вміє бачити свою діяльність збоку, об'єктивно й неупереджено оцінює та аналізує її, виділяючи сильні й слабкі сторони.

Тетяна Іванівна – талановитий, творчий  педагог, завжди відкрита до інновацій. Створила творчий, продуктивний мікроклімат в колективі школи, сформувала команду однодумців.