Закон України «Про освіту» від 05.09.2017 № 2145-VIII
Усеукраїнська науково-практична конференція «Психологічне забезпечення освітнього процесу в умовах Нової української школи»
23-25 жовтня 2018 року відбулась головна подія освітньої галузі - X Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Восьма міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu»

Директор школи: Королько Тетяна Іванівна

Закінчила Ворошиловградський державний педагогічний інститут імені Т. Г. Шевченка за спеціальністю «Українська мова та література»

Вчитель вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання «Старший учитель», педагогічний стаж – 39 років.

Керівник з високим рівнем професіоналізму та почуттям обов'язку. Прагне і вміє бачити свою діяльність збоку, об'єктивно й неупереджено оцінює та аналізує її, виділяючи сильні й слабкі сторони.

Тетяна Іванівна – талановитий, творчий  педагог, завжди відкрита до інновацій. Створила творчий, продуктивний мікроклімат в колективі школи, сформувала команду однодумців.