Закон України «Про освіту» від 05.09.2017 № 2145-VIII
Підсумкова очна сесія для педагогічних працівників початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2018-2019 навчальному році
15-17 березня 2018 року відбулась головна подія освітньої галузі України – Дев'ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти»

Слюсарєва Лариса Миколаївна – заступник директора з навчально-виховної роботи.

У 1992 році закінчила Луганський державний педагогічний інститут імені Т. Г. Шевченка за спеціальністю «Вчитель початкових класів та музики».

Стаж роботи – 25 років. Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.

Педагогічне кредовіра в дитину, повага й любов до її особистості, бажання допомогти  їй у досягненні успіху.

Працює над проблемою «Розвиток творчих здібностей засобами інноваційних технологій».

Узагальнений досвід експериментальної роботи: