Педагогічні кадри

Слюсарєва Лариса Миколаївна – заступник директора з навчально-виховної роботи.

У 1992 році закінчила Луганський державний педагогічний інститут імені Т. Г. Шевченка за спеціальністю «Вчитель початкових класів та музики». Стаж роботи – 25 років. Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.

Педагогічне кредовіра в дитину, повага й любов до її особистості, бажання допомогти  їй у досягненні успіху. Працює над проблемою «Розвиток творчих здібностей засобами інноваційних технологій».

Мащенко Олена Миколаївна – учитель початкових класів.

У 1984 році закінчила Ворошиловградський державний педагогічний інститут імені Т. Г. Шевченка за спеціальністю «Вчитель української мови та літератури». Стаж роботи – 35 років. Спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Педагогічне кредонавчати і виховувати так, щоб в кожному дитячому серці запалити вогник пізнання, мислення, любові, добра. Працює над проблемою «Розвиток пізнавальної активності  молодших школярів засобами інноваційних технологій».

Удовіка Ольга Григорівна – учитель початкових класів.

У 1996 році закінчила Луганський державний педагогічний інститут імені Т. Г. Шевченка Східноукраїнського університету за спеціальністю «Вчитель початкових класів». Стаж роботи – 30 років. Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Педагогічне кредодля того щоб навчати інших,  треба вчитися самому; щоб виховувати інших, треба починати з себе; щоб розвивати  інших, самому потрібно постійно розвиватись. Працює над проблемою «Формування читацької компетенції молодших школярів засобами інноваційних технологій».