Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО 18 жовтня 2018 року відбувся обласний науково-методичний семінар «Діяльність закладу загальної середньої освіти в умовах автономії», метою якого було обговорення актуальних проблем створення та функціонування опорних закладів освіти в умовах сьогодення. У заході взяли участь директори та завідувачі філій опорних закладів освіти Луганської області.

Семінар розпочався з вітального слова Лариси Михайлової, завідувача кафедри управління освітою Луганського ОІППО. Вона наголосила на важливості подальшої взаємодії у вирішенні проблем, пов’язаних з діяльністю опорних закладів освіти регіону, і побажала учасникам плідної праці.

12 грудня 2017 року відбувся обласний науково-практичний семінар «Реалізація соціальних проектів у діяльності освітнього закладу» в межах регіонального проекту «Опорна школа – центр громадського життя» для керівників та педагогів опорних шкіл Луганської області.

Проект реалізується Луганським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти за підтримки програми «Активні Громадяни» Британської Ради в Україні та програмної ініціативи «Координаційний центр переміщених ВНЗ» громадського об’єднання «Центр інновацій та сталого міжнародного розвитку» («CISID»). Учасниками проекту стали шість опорних шкіл Луганської області.

Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти видав друком буклет «Благодійні проекти опорних шкіл Луганської області» за матеріалами регіонального проекту «Опорна школа - центр громадського життя». Для ознайомлення перейдіть за посиланням...

28 квітня 2017 року в рамках проекту професійного розвитку «Опорна школа - центр громадського життя» відбувся науково-практичний семінар для керівників опорних навчальних закладів «Фандрейзинг у діяльності загальноосвітніх навчальних закладів». Під час семінару були обговорені питання спільних проектів школи, громади, бізнесу та влади; узаємодії громадської організації та донорської структури в процесі отримання фінансування соціального проекту. У ході роботи учасники семінару разом зі старшим викладачем кафедри природничо-наукових дисциплін Оленою Часніковою проаналізували особливості вибору потенційних донорів у процесі складання спільного проекту.

У Луганському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти 27 лютого 2017 року відбулось засідання обласного круглого столу «Опорний навчальний заклад – забезпечення структурно-інноваційного та якісного оновлення загальної середньої освіти». У заході взяли участь  Юлія Шаульська, головний спеціаліст відділу дошкільної та загальної середньої освіти Департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації; Ольга Касьянова, проректор з наукової роботи Луганського ОІППО, кандидат педагогічних наук, доцент; методисти Луганського ОІППО; директори опорних навчальних закладів регіону та завідувачі філій.