Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Навчання педагогів, які будуть здійснювати супервізію в умовах Нової української школи
Усеукраїнська науково-практична конференція «Психологічне забезпечення освітнього процесу в умовах Нової української школи»
23-25 жовтня 2018 року відбулась головна подія освітньої галузі - X Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Восьма міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu»
Нові надходження на сайті ЛОІППО

Згідно Наказу МОН № 208 від 27.02.2018, була створена онлайн платформа nus-english.com.ua для підвищення кваліфікації вчителів англійської мови, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році.

Навчальна платформа https://nus-english.com.ua є другою частиною комбінованого очно-заочного курсу спільної програми МОНБританської РадиCambridge University Press та Cambridge Assessment English. Програма складається з 3-х денних очних тренінгів та проходження онлайн навчання на цій платформі. Обидві складові є обов'язковими.

Сайт навчальної платформи складається з двох великих блоків.

  • Інформаційний блок, призначений для ознайомлення з функціоналом, цілями та задачами навчальної платформи. Створена на двох мовах: англійській та українській.
  • Навчальний блок, призначений для проходження онлайн навчання вчителів англійської мови. Тільки англійською мовою.

Звертаємо вашу увагу на те, що на платформі здійснюється онлайн підтримка через чат-бокс, форму зворотнього зв’язку або електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

На сайті 44 гостей та користувачі відсутні