7–8 грудня 2017 року в конференц-залі готельного комплексу «Мир» комунальною установою «Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями» за підтримки управління молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації був організований та проведений Усеукраїнський Форум представників НУО людей з інвалідністю «Інклюзивні напрямки як шлях подолання багатоскладових проблем для людей з інвалідністю в ситуації ризику. Необхідність міжсекторальної співпраці».

06 грудня 2017 року на базі закладу загальної середньої освіти № 18 м. Сєвєродонецька (директор Наталія Фоменко) відбувся науково-практичний семінар для керівників навчальних закладів «Учитель XXI сторіччя. Роль керівника навчального закладу в підвищенні професійної компетентності вчителів». Захід відбувся за ініціативою КУ «Сєвєродонецький методичний центр».

Учасників заходу привітала завідувач КУ «Сєвєродонецький методичний центр» Лілія Князева, яка розкрила присутнім систему поглядів реформування освітньої галузі України та роль керівників навчальних закладів у розвитку професійних навичок педагогів.

Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО 04 грудня 2017 року відбувся обласний науково-практичний семінар для соціальних педагогів закладів освіти «Науково-методичний супровід діяльності соціального педагога в закладах освіти»

Відкрила семінар завідувач обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти, кандидат психологічних наук Луганського ОІППО Віта Байдик, яка розглянула питання  роботи психологічної служби в умовах децентралізації та реформування освіти.

У ході роботи методист кафедри педагогіки та психології Луганського ОІППО Наталія Столбун ознайомила  учасників семінару з основними засадами ефективної комплексної роботи соціального педагога з сім`єю, що опинилась у складних життєвих обставинах, розкрила питання ведення документації соціального педагога по роботі з сім`ями, схему реагування та взаємодії з закладами соціального спрямування.

Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО 30 листопада 2017 року відбувся заключний етап проекту професійного розвитку для практичних психологів освітніх закладів «Інноваційні технології в професійній діяльності фахівців психологічної служби».

З темою використання сучасних ІКТ у професійній діяльності психолога ознайомила присутніх методист кафедри природничо-наукових дисциплін та методики їх викладання Наталія Удовенко. У практичних вправах психологи навчалися самостійно створювати Google-форми для опитування. Ці навички допоможуть фахівцям психологічної служби проводити онлайн дослідження, опитування, налаштовувати автоматичну перевірку відповідей та ефективно працювати зі статистичними даними.