04–05 лютого 2019 року відбулось навчання учасників проекту «Створення безпечного навчального середовища для дітей і підлітків біля контактної лінії на сході України» з питань запобігання гендерному та домашньому насиллю.

Протягом 2–х днів тренінгу 50 педагогічних працівників загальноосвітніх закладів Попаснянського, Новоайдарського, Станично-Луганського районів розглядали питання щодо видів та форми насильства, впливу насильства в різні вікові періоди, навчались виявляти індикатори насильства щодо дитини.

Учасники розглядали питання взаємодії закладу освіти із закладами соціального спрямування. Насамперед, вони визначили перелік установ, які безпосередньо займаються питанням щодо протидії насильству.

Педагогам також надали інформацію про алгоритм дій закладу освіти у випадках насильства стосовно дітей, оформлення усної заяви/повідомлення та подальшу взаємодію із службою у справах дітей та відділом поліції. Окрім того, учасникам тренінгу запропонували схему реагування на випадки булінгу (цькування) згідно з чинним законодавством.