Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО 27 березня 2017 року відбувся обласний науково-практичний семінар «Формування громадянської компетентності в дітей та учнівської молоді засобами позаурочної діяльності» для класних керівників та педагогів-організаторів.

Завідувач кафедри управління освітою Луганського ОІППО Ганна Савонова наголосила на актуальності проблеми формування громадянської компетентності молодого покоління.

Педагоги поділились власним досвідом, творчими наробками, досягненнями в позаурочній діяльності.

Відповідно до плану роботи Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 14 березня 2017 року відбувся обласний науково-практичний семінар «Шкільна бібліотека – інформаційно-інтелектуальний центр навчального закладу» для шкільних бібліотекарів.

Завідувач кафедри управління освітою Луганського ОІППО Ганна Савонова наголосила на важливості діяльності шкільної бібліотеки в навчально-виховному процесі, окреслила проблеми з якими сьогодні стикається кожен бібліотекар, звернула увагу на переваги та недоліки в роботі шкільної бібліотеки.

Луганський ОІППО за підтримки інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України 13 лютого 2017 р. організував Усеукраїнський семінар-тренінг за темою «Патріотичне виховання дітей та учнівської молоді в умовах пограниччя» для керівників районних (міських) методичних об’єднань (центрів), заступників директорів із виховної роботи, класних керівників загальноосвітніх навчальних закладів Луганської області.