14 березня 2018 року на базі Троїцької гімназії Троїцької районної ради відбувся семінар-тренінг «Розвиток громадянських компетентностей у шкільній біологічній освіті», який проводила методист кафедри природничо-наукових дисциплін та методики їх викладання Луганського ОІППО Надія Лисенко.

Під час заходу учасники розглянули сутність поняття громадянська компетентність та характеристики її структурних компонентів; умови формування громадянської компетентності на уроці біології; вибір форм, прийомів та методів навчання задля розвитку громадянської компетентності.

Обласний науково-практичний семінар «Розвиток обдарованості учнів на основі використання дослідницьких технологій навчання» для керівників методичних об’єднань учителів біології відбувся 2 листопада 2017 року в м. Сєвєродонецьку на базі Луганського ОІППО.

Методист з біології кафедри природничо-наукових дисциплін та методики їх викладання Луганського ОІППО Надія Лисенко привітала учасників семінару та зупинилась на сутності й аспектах упровадження діяльнісного підходу до навчання.