1. Український біологічний сайт присвячений висвітленню деяких аспектів біологічної освіти та науки в Україні. Тут можна знайти історію проведення та архіви завдань усеукраїнських біологічних олімпіад і турнірів, інформацію про Нейроконкурс та екологічну олімпіаду. У бібліотеці сайту зібрана літератури для підготовки до біологічних конкурсів. Крім цього пропонується архів завдань ЗНО з біології.

2. Усеукраїнський освітній портал «Острів знань» має на меті створення потужного соціально-освітнього простору, який об’єднає між собою учнів, педагогів та батьків, і призначатиметься не лише для обміну інформацією, а й для обговорення питань і проблем, що виникають у галузі освіти, реального їх розв’язання наявними засобами й ресурсами. Основними інструментами цього комплексу є інформаційні, технологічні й комунікаційні можливості мережі Інтернет.

3. Усеукраїнська громадська організація Асоціація вчителів біології України. Сайт містить актуальну інформацію про шкільну біологічну освіту в Україні, навчальні відеоматеріали до різних розділів біології.

4. Біологічний словник  містить цікаві пізнавальні матеріали до різних розділів біології, трактування основних біологічних понять.

5. Новини. ВНЗ. Тестування. Школа: школа сьогодні, управління, технології навчання, виховання школярів, психологія, позашкільна робота, підвищення кваліфікації, теорія, навчальні програми, оцінювання, законодавство, журнали.

6. Усе про освіту в Україні та світі. Міністерство освіти і науки України затвердило оновлені навчальні програми для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідний наказ підписала міністр освіти і науки  Лілія Гриневич.

7. «Педпреса». Які новації чекають учителя-предметника 1 вересня? Як виглядатимуть навчальні програми? Чи розшириться простір для виявлення вчителя і як саме? На всі ці та багато інших запитань можна знайти відповідь у статтях на освітньому порталі.

8. «Мрія-урок»  - відеоуроки для школярів й учителя

9. «Тесторіум».  Сайт для вчителів та учнів, де можна перевірити глибину своїх знань, створити свої тести або скористатись уже існуючими.

10. «Майстер-Тест» - це безкоштовний інтернет сервіс, що дозволяє створювати тести. Ви можете створювати як онлайн тести, так і проходити тест без підключення до інтернету, скачавши його.

11. Оsvita.ua. На сайті запропоновані сім платформ для створення тестів, які полегшать підготовку і проведення тестування.

12. Вooksee - найбільша електронна бібліотека.

13. Вlog.imena.ua пропонує спеціалізований сервіс для вчителів, що дозволяє самостійно створювати електронні підручники, від компанії.

14. 4book. Шкільні підручники на сайті розміщуються за класами й предметами. Підручник можна скачати безпосередньо з сайту без реєстрації та абсолютно безкоштовно.

15. Електронні засоби навчання.

16. Інтернет-магазин навчальних матеріалів «Розумники».

17. Завдання та відповіді на тест ЗНО з біології 2017 року.

18. VirtuLab - віртуальна освітня лабораторія. Розділ Наглядная Биология дає педагогу можливість знаходити найбільш цікаві та ефективні методи навчання.

19. Корисні Інтернет-ресурси для вчителів.

20. Гугл для вчителя.