1. Український біологічний сайт присвячений висвітленню деяких аспектів біологічної освіти та науки в Україні. Тут можна знайти історію проведення та архіви завдань усеукраїнських біологічних олімпіад і турнірів, інформацію про Нейроконкурс та екологічну олімпіаду. У бібліотеці сайту зібрана літератури для підготовки до біологічних конкурсів. Крім цього пропонується архів завдань ЗНО з біології.

2. Усеукраїнський освітній портал «Острів знань» має на меті створення потужного соціально-освітнього простору, який об’єднає між собою учнів, педагогів та батьків, і призначатиметься не лише для обміну інформацією, а й для обговорення питань і проблем, що виникають у галузі освіти, реального їх розв’язання наявними засобами й ресурсами. Основними інструментами цього комплексу є інформаційні, технологічні й комунікаційні можливості мережі Інтернет.

3. Усеукраїнська громадська організація Асоціація вчителів біології України. Сайт містить актуальну інформацію про шкільну біологічну освіту в Україні, навчальні відеоматеріали до різних розділів біології.

4. Біологічний словник  містить цікаві пізнавальні матеріали до різних розділів біології, трактування основних біологічних понять.

5. Новини. ВНЗ. Тестування. Школа: школа сьогодні, управління, технології навчання, виховання школярів, психологія, позашкільна робота, підвищення кваліфікації, теорія, навчальні програми, оцінювання, законодавство, журнали.

6. Усе про освіту в Україні та світі. Міністерство освіти і науки України затвердило оновлені навчальні програми для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідний наказ підписала міністр освіти і науки  Лілія Гриневич.

7. «Педпреса». Які новації чекають учителя-предметника 1 вересня? Як виглядатимуть навчальні програми? Чи розшириться простір для виявлення вчителя і як саме? На всі ці та багато інших запитань можна знайти відповідь у статтях на освітньому порталі.

8. «Мрія-урок»  - відеоуроки для школярів й учителя

9. «Тесторіум».  Сайт для вчителів та учнів, де можна перевірити глибину своїх знань, створити свої тести або скористатись уже існуючими.

10. «Майстер-Тест» - це безкоштовний інтернет сервіс, що дозволяє створювати тести. Ви можете створювати як онлайн тести, так і проходити тест без підключення до інтернету, скачавши його.

11. Оsvita.ua. На сайті запропоновані сім платформ для створення тестів, які полегшать підготовку і проведення тестування.

12. Вooksee - найбільша електронна бібліотека.

13. Вlog.imena.ua пропонує спеціалізований сервіс для вчителів, що дозволяє самостійно створювати електронні підручники, від компанії.

14. 4book. Шкільні підручники на сайті розміщуються за класами й предметами. Підручник можна скачати безпосередньо з сайту без реєстрації та абсолютно безкоштовно.

15. «Методичний портал». Спеціалізований ресурс, співавтором якого може бути кожен педагог. За розміщені матеріали учитель отримує сертифікат, який може стати складовою в загальній сумі балів при атестації.

16. Блог-квести з природничо-математичних дисциплін.

17. Стаття «Застосування проблемного навчання на уроках біології». Авторка пише, що перевагу треба віддати проблемному навчанню. Багаторічний досвід підтверджує необхідність проблематизації навчального матеріалу як основи активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках біології. Саме проблемне навчання сприяє розвитку мислення та пізнавальної діяльності, підвищує якість знань, умінь і навичок.

18. «Избранное». Представляет подборку сканов наиболее интересных книг, иллюстраций, исторических документов, видео из базы архивов библиотек.

19. Кліпове мислення та школа: суміщаючи несумісне. Про сучасних дітей часто говорять як про покоління Z – таких, що зростали в період широкого розповсюдження цифрових технологій, глобалізації та нескінченних інформаційних потоків. Вони продовжують жити та вчитися у світі, що швидко змінюється. От тільки освітня система чомусь змінюється повільніше: деякі предмети примушують вивчати за тими ж підручниками, що й 15 років тому, а замість того, щоб подавати навчальні завдання як випадки («кейси») з реального світу, ми досі дотримуємося старого стилю задач та вправ. Навіть мультимедійні засоби навчання не врятують ситуацію, якщо поданий через них матеріал не був адаптований під особливості сприйняття сучасної дитини: найяскравіша презентація може видатись нудною, якщо ви просто скопіювали туди текст кількох параграфів підручника (хай навіть і з картинками). Про те, як працювати з дітьми нового покоління та чи є позитивні моменти у наявності так званого кліпового мислення, міркує літературознавець Раїса Савченко.

20. Електронні засоби навчання.

21. Інтернет-магазин навчальних матеріалів «Розумники».

22. Завдання та відповіді на тест ЗНО з біології 2017 року.

23. VirtuLab - віртуальна освітня лабораторія. Розділ Наглядная Биология дає педагогу можливість знаходити найбільш цікаві та ефективні методи навчання.

24. Корисні Інтернет-ресурси для вчителів.

25. Гугл для вчителя.