Обласний науково-практичний семінар «Розвиток обдарованості учнів на основі використання дослідницьких технологій навчання» для керівників методичних об’єднань учителів біології відбувся 2 листопада 2017 року в м. Сєвєродонецьку на базі Луганського ОІППО.

Методист з біології кафедри природничо-наукових дисциплін та методики їх викладання Луганського ОІППО Надія Лисенко привітала учасників семінару та зупинилась на сутності й аспектах упровадження діяльнісного підходу до навчання.

Особливості реалізації діяльнісного підходу на етапі перевірки домашнього завдання окреслила Ольга Агафонова, учитель біології Сєвєродонецького НВК «Спеціалізована школа-колегіум Національного університету «Києво-Могилянська академія» Сєвєродонецької міської ради.

Учитель біології середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 м. Сєвєродонецька Тетяна Зозуля розповіла про розвиток предметних компетенцій шляхом аналізу ілюстративного матеріалу.

Про розвиток біологічної компетентності учнів шляхом залучення їх до науково-дослідницької роботи говорили з Лілією Коваленко, учителем біології Кремінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Кремінської міської ради.

Учасники семінару подякували організаторам та наголосили, що такі заходи є корисними й інформативними.