14 листопада 2018 року на базі Луганського ОІППО відбувся практикум для вчителів хімії в межах проекту професійного розвитку «Розвиток екологічної грамотності й навичок здорового життя учнів як ключової компетентності Нової української школи». Захід став актуальним та дієвим засобом розвитку методичної компетентності вчителів хімії в умовах Нової української школи.

Практикум був організований та проведений Любов’ю Бондар, методистом кафедри природничо-наукових дисциплін та методики їх викладання ЛОІППО. Під час заходу вона розглянула методику використання задач екологічного змісту для формування біосферної етики учнів. Значна увага була приділена шкільному хімічному експерименту екологічного та здоров’язбережувального спрямування.

17 жовтня 2018 року для вчителів хімії відбувся науково-практичний семінар «Методика проведення навчальних проектів природничо-краєзнавчого спрямування» в межах проекту професійного розвитку «Розвиток екологічної грамотності й навичок здорового життя учнів як ключової компетентності Нової української школи». Проект став актуальним та дієвим засобом розвитку методичної компетентності вчителів щодо формування в учнів знань з екологічної грамотності й навичок здорового життя, сприяв реалізації завдань сучасної парадигми екологічної освіти, яка має виробляти в учнів нові моделі поведінки в соціо-природному середовищі.