15 листопада 2016 року відбувся тренінг для вчителів хімії Луганської області «Прийоми та методи розвитку критичного мислення учнів. Аналіз відмінностей традиційного й інноваційного навчання» в рамках проекту професійного розвитку «Застосування технології розвитку критичного мислення в шкільній хімічній освіті». Керівник проекту – методист кафедри природничо-наукових дисциплін та методики їх викладання Л. О. Бондар. У тренінгу взяли участь учителі хімії з Рубіжного, Сєвєродонецька,  Біловодського, Попаснянського, Новоайдарського та Попаснянського районів  області.

Під час тренінгу вчителі ознайомилися з ефективними прийомами та методами щодо розвитку критичного мислення учнів. Особливо цікавою виявилась робота із застосуванням методів «Зигзаг» і «Шість капелюхів мислення». У рамках тренінгу відбулись майстер-класи з використання технології розвитку критичного мислення вчителів хімії середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 міста Сєвєродонецька Пасічник Наталії Михайлівни та Ципіної Ганни Валентинівни середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 міста Сєвєродонецька.

Тренінг став ще одним кроком до педагогічної майстерності вчителів хімії області, бо ця технологія посідає важливе місце серед сучасних інноваційних процесів і відкрита для вирішення великого спектру проблем в освітній сфері.