У тренувально-відбіркових зборах до ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії взяли участь учні 8-11 класів Луганської області. Учасники тренувально-відбіркових зборів мали можливість глибоко зануритися в теоретичні аспекти аналітичної, органічної та біологічної хімії, ознайомитися з фізичними методами дослідження хімічних речовин. Багато часу було приділено розв’язуванню розрахункових та експериментальних задач.    

Особливого значення під час зборів набули заняття з удосконалення експериментальних навчальних досягнень учасників ІV етапу  олімпіади з хімії. Учні працювали над завданнями щодо якісного визначення неорганічних та органічних речовин, опанували декілька видів титрування, визначили твердість мінеральної води та ін.

Членами журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії для участі в наступному (ІV) етапі олімпіади були запропоновані такі учні:

8 класКрохмаль Андрій,  Лютенко Михайло, Левенець Дмитро (усі учні Сєвєродонецького багатопрофільного ліцею, учитель – Васильєва Раїса Олександрівна);

9 клас – Адамян Давид (учень середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 м. Сєвєродонецька, учитель – Сєвєрін Лариса Євгенівна);

10 клас – Боковець Сергій (учень Марківської гімназії, учитель – Маргієва Лоріна Аліханівна);

11 класПомазан Олена (учениця Сєвєродонецького багатопрофільного ліцею, учитель – Бикова Раїса Григорівна).

Бажаємо кращим з кращих достойно представити Луганську область на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, яка проходитиме наприкінці березня в Дніпропетровську. Успіхів учасникам!