26 вересня 2018 року закінчився триденний тренінг з інформування про мінну небезпеку (ІНМ) за програмою «Рівний рівному». Організатори та виконавці заходу: Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти та Представництво Датської ради у справах біженців – Датської групи з розмінування.

Головним завданням тренінгу була підготовка тренерів з мінної небезпеки, передача та поширення знань, подальший позитивний вплив на поведінку людей, які проживають в умовах небезпеки. Керівник департаменту з ІМН  Олена Сівер та інструктор з ІМН Тетяна Вельшина  ознайомили учасників з ознаками присутності мін та вибухонебезпечних залишків війни, основними компонентами протимінної діяльності.

Відповідно до Меморандуму про партнерство та співпрацю Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з Датською радою у справах біженців/Датською групою з розмінування 24 вересня 2018 року розпочався триденний тренінг з питань інформування про мінну небезпеку для працівників закладів загальної середньої освіти Луганської області в межах програми «Рівний-рівному». Захід відбувається за підтримки та фінансування Дитячого Фонду ООН UNICEF. Нагальна необхідність такого тренінгу зумовлена тим, що збройний конфлікт на сході України поставив під найбільшу загрозу від наземних мін та інших вибухонебезпечних залишків війни жителів нашого регіону.