1. Лист Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації від 16.02.2017 № 02/05-668с «Щодо надання рекомендацій з виявлення предметів, схожих на вибуховий пристрій, і правил щодо дій при виявленні таких предметів»

2. Лист Міністерства освіти і науки України від 01.03.2018 № 1/9-130 «Щодо проведення уроків та виховних заходів у закладах освіти з питань уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами».

3. Плакат «Дивись під ноги», розроблений Міністерством освіти і науки України, разом з Державною службою з надзвичайних ситуацій та представниками ЮНІСЕФ.

4. Методическое пособие для проведения информационно-просветительских уроков, направленных на информирование про угрозы и опасности, которые несут взрывоопасные предметы

Взрывоопасные предметы: виды, угрозы и меры безопасности: Методическое пособие / Сост. Багрий Александр, Баханов Алексей. — К.: ВСМОО «Христианская Ассоциация Молодых Людей Украины» (YMCA Украины). – К. – 2015.   

5. Видана Координатором проектів ОБСЄ в Україні спільно з Державною службою України з надзвичайних ситуацій за фінансування Королівства Норвегія Пам’ятка щодо правил поведінки (порядку дій) населення у разі виявлення підозрілого об’єкта, вибухонебезпечного предмета  

6. Презентація Інженерної служби Східного територіального управління Національної гвардії України

ПОРЯДОК ДІЙ У РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ ПІДОЗРІЛОГО ОБ’ЄКТА, ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНОГО ПРЕДМЕТА