У період з 11 по 15 червня 2018 року в Луганській області проходила ІІІ підсумкова очна сесія курсів підвищення кваліфікації щодо реалізації завдань нового Державного стандарту початкової освіти для педагогічних працівників початкової школи.

У межах цієї сесії тренери опрацювали з педагогами нові методики та стратегії критичного мислення та інтегрованого навчання, розглянули найактуальнішу тему «Особливості викладання навчальних предметів інтегрованого курсу «Я досліджую світ», ознайомились з новими методиками викладання навчання грамоти, математики, «Я досліджую світ» та методичними системами «Щоденні 5» і «Щоденні 3», дізнались про освітній потенціал гри з LEGO, проаналізували Державний стандарт початкової освіти як основу конструювання навчальної програми, опрацювали формувальне оцінювання та його позитивні і негативні сторони, ознайомились з концепцією інклюзивної освіти, інформацією стосовно особливостей роботи з дітьми з порушеннями психофізичного розвитку в умовах Нової української школи та довели, що кожна дитина має право на якісну освіту.

У період з 04 по 08 червня 2018 року в Луганській області проходила ІІІ підсумкова очна сесія для педагогічних працівників початкової школи (I група), у рамках якої тренери опрацювали з педагогами такі модулі: «Інтеграція: тематичний та діяльнісний підхід», «Особливості викладання навчальних предметів «Я досліджую світ», «Особливості оцінювання навчальних досягнень учнів», «Основні аспекти процесу оцінювання», «Основи інклюзивної освіти», «Гра по- новому, навчання по-іншому».

Шановні колеги!

Після підбиття підсумків конкурсного відбору підручників для 1 класу підручники авторів ВД «Освіта» отримали велику кількість голосів, схвальні відгуки та високу експертну оцінку.
Наразі триває другий етап конкурсу – «доголосування» для ЗЗСО, які обирали підручники з поміж тих, що не подолали відмітку 10 000.

Запрошуємо вчителів на вебінари з авторами підручників для 1 класу видавничого дому «Освіта». Детальніше...

Розклад вебінарів

14.06.2018
12:00 - 12:30. Спікери: В. Г. Бевз, Д. В. Васильєва
12:30 - 13:00. Спікер Т. П. Єресько
15.06.2018
14:30 - 15:00. Спікер О. В. Коршунова
15:00 - 15:30. Спікер О. В. Вашуленко

Посилання на вебінар https://go.myownconference.com.ua/42N30tv4331 

З 4 червня 2018 року в Луганській області розпочалась підготовка вчителів іноземних мов, які будуть навчати учнів 1-х класів у 2018/2019 навчальному році. Триденний очний тренінг для першої групи педагогічних працівників проводиться відповідно до регіонального плану-графіка.

Програма підготовки вчителів англійської мови в умовах Нової української школи розроблена Британською Радою в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України. Реалізація змісту Типової освітньої програми організації і проведення підвищення кваліфікації вчителів іноземних мов закладами післядипломної педагогічної освіти (24 академічні години) здійснюється на засадах особистісно-орієнтовного підходу відповідно до основних вимог освіти дорослих, а саме через рефлексію, використання комунікативних завдань і врахування власного досвіду.