Мiнiстерство освiти i науки України iнформує, що анiмацiйним, розважально-пiзнавальним телеканалом для сiмей з дiтьми дошкiльного та шкiльного вiку ПЛЮСПЛЮС розроблено мультфiльми для учнiв 1-4 класiв, якi можуть бути використанi при проведеннi Першого уроку або пiд час навчання в закладах загальної середньої освiти. Детальніше... 

Наразі триває другий етап конкурсу – «доголосування» для ЗЗСО, які обирали підручники з поміж тих, що не подолали відмітку 10 000.

Після підбиття підсумків конкурсного відбору підручників для 1 класу підручники авторів Видавничого дому "Освіта" отримали велику кількість голосів, схвальні відгуки та високу експертну оцінку. Ознайомитись із підручниками на сайті http://www.osvita-dim.com.ua. Детальніше...

18–19 червня 2018 року учителі Луганської області, які навчатимуть першокласників у 2018/2019 навчальному році, взяли участь у тренінгу з опанування діяльнісних та навчально-ігрових технологій з LEGO з теми «Гра по-новому, навчання по-іншому в освітньому просторі Нової української школи».

Тренер фонду LEGO Foundation Ганна Шварова  ознайомила педагогів ознайомились з освітнім потенціалом гри з LEGO та методикою компетентнісного навчання «Шість цеглинок» – технологією, яка допоможе учням тренувати пам'ять, розвивати моторику і творчо мислити.

У період з 11 по 15 червня 2018 року в Луганській області проходила ІІІ підсумкова очна сесія курсів підвищення кваліфікації щодо реалізації завдань нового Державного стандарту початкової освіти для педагогічних працівників початкової школи.

У межах цієї сесії тренери опрацювали з педагогами нові методики та стратегії критичного мислення та інтегрованого навчання, розглянули найактуальнішу тему «Особливості викладання навчальних предметів інтегрованого курсу «Я досліджую світ», ознайомились з новими методиками викладання навчання грамоти, математики, «Я досліджую світ» та методичними системами «Щоденні 5» і «Щоденні 3», дізнались про освітній потенціал гри з LEGO, проаналізували Державний стандарт початкової освіти як основу конструювання навчальної програми, опрацювали формувальне оцінювання та його позитивні і негативні сторони, ознайомились з концепцією інклюзивної освіти, інформацією стосовно особливостей роботи з дітьми з порушеннями психофізичного розвитку в умовах Нової української школи та довели, що кожна дитина має право на якісну освіту.

У період з 04 по 08 червня 2018 року в Луганській області проходила ІІІ підсумкова очна сесія для педагогічних працівників початкової школи (I група), у рамках якої тренери опрацювали з педагогами такі модулі: «Інтеграція: тематичний та діяльнісний підхід», «Особливості викладання навчальних предметів «Я досліджую світ», «Особливості оцінювання навчальних досягнень учнів», «Основні аспекти процесу оцінювання», «Основи інклюзивної освіти», «Гра по- новому, навчання по-іншому».