22 травня 2019 року в Луганському ОІППО відбувся семінар-тренінг для регіональних тренерів щодо навчання вчителів початкової школи відповідно до Концепції «Нова українська школа».

З вітальним словом виступила Ольга Касьянова,  заступник директора Луганського ОІППО. Вона побажала новому тренерському колективу професійних успіхів і вручила сертифікати тренера-педагога.

У межах співпраці Луганського ОІППО з представниками The Lego Foundation  21 травня 2019 року відбувся тренінг для тренерів НУШ регіонального рівня.

Разом з тренером проекту «Сприяння освіті» Ганною Шваровою (м. Харків) учасники заходу розглянули шляхи діяльнісного та ігрового навчання, що автоматично призводить до отримання учнями нових ідей, підвищення креативності та творчого розвитку.

Відповідно до оновленого регіонального плану-графіка з 10 травня–08 червня триває навчання за вибірковою частиною Регіональної програми підвищення кваліфікації вчителів початкової школи (30 академічних годин), які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 н. р. Одночасно продовжується навчання вчителів, які працюватимуть у перших класах НУШ у 2020/2021 н. р.

 

Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО 24 квітня 2019 року на базі Сватівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 8 відбувся обласний науково-практичний семінар «Формування ключових компетентностей молодших школярів шляхом застосування технологій критичного мислення» для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти області Луганської області – учасників усеукраїнського експерименту за темою «Розроблення та впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти», методистів районних (міських) кабінетів (центрів) з початкової освіти.

04–05 квітня 2019 року педагогів Луганщини запросили до м. Полтави для обміну досвідом пілотних закладів загальної середньої освіти Донецької, Луганської, Полтавської та Сумської областей щодо використання конструктору LEGO в освітньому процесі.

Разом з педагогічними працівниками Сєвєродонецького колегіуму, Попаснянської багатопрофільної гімназії, Лиманської ЗОШ І–ІІІ ст., Сватівської ЗОШ І–ІІІ ст. № 8  на заході була присутня Яна Чернишова, методист кафедри педагогіки та психологі Луганського ОІППО.