З 4 червня 2018 року в Луганській області розпочалась підготовка вчителів іноземних мов, які будуть навчати учнів 1-х класів у 2018/2019 навчальному році. Триденний очний тренінг для першої групи педагогічних працівників проводиться відповідно до регіонального плану-графіка.

Програма підготовки вчителів англійської мови в умовах Нової української школи розроблена Британською Радою в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України. Реалізація змісту Типової освітньої програми організації і проведення підвищення кваліфікації вчителів іноземних мов закладами післядипломної педагогічної освіти (24 академічні години) здійснюється на засадах особистісно-орієнтовного підходу відповідно до основних вимог освіти дорослих, а саме через рефлексію, використання комунікативних завдань і врахування власного досвіду.

Учителі ретельно готуються до реалізації завдань нового Державного стандарту початкової освіти. Після проходження 3-денних очних тренінгів усі учасники отримають доступ до платформи для проходження дистанційного онлайн-курсу.