Українська Гельсінська Спілка з прав людини в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» за сприяння Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини оголошує Всеукраїнський конкурс навчально-методичних розробок (уроків та виховних заходів).

Конкурс проводиться для сприяння реалізації Національної стратегії з прав людини (Указ Президента України №501/2015) та Всесвітньої програми освіти у сфері прав людини (прийнята Генеральною Асамблеєю ООН у 2004 р.).

До участі в Конкурсі запрошуються педагогічні працівники, творчі колективи загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, коледжів, позашкільних навчальних закладів, наукових установ, громадських організацій незалежно від фахової освіти, педагогічного стажу, віку.

На Конкурс допускаються тільки оригінальні роботи, які ще не друкувались та не розміщували на веб-ресурсах.

З критерыями оцінювання можна ознайомитись за посиланням...

Розробки виховних заходів та реєстраційну анкету надсилати в електронному вигляді на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою «Конкурс навчально-методичних розробок». Останній термін подання – 30 вересня 2017 року, 17.00.

Докладніша інформація знаходиться за посиланням...

Для консультації звертатись за телефоном: (096) 890-22-09 – Олег Охредько.