Відповідно до плану роботи Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 14 березня 2019 року відбувся обласний науково-практичний семінар «Формування в учнів духовно-моральних цінностей у системі роботи закладів освіти з національно-патріотичного виховання» для заступників директорів з навчально-виховної роботи та педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти Луганської області.

Відповідно до плану роботи Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 28 лютого 2019 року відбувся обласний науково-практичний семінар «Використання інноваційних технологій у практиці роботи шкільного бібліотекаря» для бібліотекарів закладів загальної середньої освіти Луганської області.

Під час заходу педагогічні працівники закладів освіти Луганської області мали змогу поділитись власним досвідом: Олена Борщова, бібліотекар Кремінської школи-гімназії, репрезентувала стратегію розвитку медіапростору для створення медіапродукту в інформаційно-бібліотечному центрі; бібліотекарі Лисичанської багатопрофільної гімназії Лариса Кравченко та Оксана Іваненко поділились своїми доробками, знаннями й досвідом створення сучасного інформаційного центру.

Благодійним фондом «Живи, Буковино!» за підтримки Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України з питань співпраці з Церквами і релігійними організаціями у 2018/2019 навчальному році планується проведення конкурсів «Знавці Біблії» та християнської пісні. До участі запрошуються учнів 1-11 класівзакладів загальної середьої освіти, студенти професійно-технічних та вищих закладів освіти.Участь у конкурсі є добровільно. Детальніше...