30 червня 2017 року на базі дитячого оздоровчого табору «Мрія» Кремінського району Луганської області відбувся тренінг «Формування навичок позитивної комунікації в новому дитячому середовищі».

Організований Луганським ОІППО у співпраці з Сєвєродонецько-Старобільською єпархією та громадською організацією «Громадянський корпус» захід провели Наталія Столбун, методист кафедри педагогіки та психології Луганського ОІППО, та Олена Проніна, методистом кафедри управління освітою Луганського ОІППО.

У роботі заходу взяли участь діти віком від 8 до 15 років, представники Луганської, Львівської та Донецької областей, у тому числі діти з сімей переселенців з тимчасово окупованих територій.

Тренінг мав на меті розвиток комунікативних навичок, взаємоповаги, бажання взаємодіяти в новому дитячому колективі, а також формування позитивного настрою в підлітковій групі.

У ході роботи діти мали можливість узяти участь у тренінгових іграх («Асоціативний ланцюжок», «Компліменти», «Питання одкровення», «Хто на що здатен», «Домалюй», «Пошта поваги» тощо), висловити думки з питань толерантного ставлення до оточуючих, навчитись формуванню та закріпленню вмінь будувати дружні стосунки в новому дитячому колективі, контролю проявів негативних емоцій.

Тренінг пройшов у жвавій атмосфері, діти ділились власними почуттями,  спостереженнями та ідеями. Після закінчення заходу учасники зазначили, що готові використовувати отриманні знання не тільки в дитячому таборі, але і в учнівському колективі; висловили подяку за організацію та проведення заходу.